PSÍ SALON DANETTA - aromaterapie

2016

Datum Druh výstavy - místo Rozhodčí Umístění

 

       
       
       
       
       

 

 

       
       
11.12. SKV - Shih tzu klub ČR - Praha hotel STEP /třída šampionů/ Iuza Beradze V3
29.10. MVP Praha /třída šampionů/ Věra Vítková V1, CAC, Res.CACIB
11.9. Klubová výstava - Shih tzu klub ČR - Praha hotel STEP /třída šampionů/ Vitaliy Belskyy / UKR V2, Res.CAC
20.8. Klubová výstava KCHMPP Přerov /třída šampionů/ O. Dolejšová /ČR/ V1, CAC, BOB
7.8. Krajská výstava - Týn nad Vltavou /třída šampionů/

A. Mudra

O. Dolejšová /ČR/

V1, VT, KV

BIS 2. místo

 5.6. Krajská výstava - Lanškroun /třída šampionů/  T. Havelka

V1, VT, KV

Nejlepší pes - 3. místo

29.5.  Mezinárodní výstava - Litoměřice /třída šampionů/  S. Jemelková V1, CAC, CACIB, BOB
14.5. Krajská výstava - Hradec Králové /třída šampionů/ A Košťálová V1, VT, KV užší výběr
20.3. Klubová výstava - Shih tzu klub ČR - Praha hotel STEP /třída šampionů/ Miroslav Václavík /CZ/ V1, CAC

 

 

2015

       
18.10. Klubová výstava - Shih tzu klub ČR - Praha hotel STEP /třída šampionů/ Rosa Gennari / I V1, CAC, Klubový vítěz - pes
9.8. Krajská výstava - Týn nad Vltavou /třída šampionů/

Karel Hořák

A. Mudra

V1, VT, KV

BIS 1. místo

5.7. MVP - Velká Ida/třída šampionů/ Vladimír javorčík V2, Res. CAC
4.7. NVP - Velká Ida /třída šampionů/ Tibor Havelka V2, Res. CAC
7.6.                   "Slovenský grand šampion"    
14.6. Krajská výstava - Lanškroun Olga Dolejšová V1, VT, KV
7.6. MVP .- Nitra /třída šampionů/ Gajic Željko V2, Res. CAC
6.6. MVP - Nitra /třída šampionů/ Edita Králová V1, CAC,CACIB, BOB
16.5. Krajská výstava - Hradec Králové /třída vítězů/ Robert kubeš V1, VT, KV užší výběr
  " Klubový šampion"    
3.5.  MVP Praha  Pehar Tino  V4
29.3.  Klubová výstava - Shih tzu klub ČR - Praha hotel STEP /třída šampionů/  Leoš Jančík V2,Res.CAC
1.3.  MVP Nitra /třída šampionů/ Kazlauskaite Ramune, LT V1 CAC, Res.CACIB
28.2.  MVP Nitra /třída šampionů/ Voláriková Linda, SK V1 CAC, Res.CACIB
 8.2.  MVP Brno /třída šampionů/ Robert Kubeš /ČR/ V2,Res.CAC

 

2014

26.10.2014         "Český šampion"    
1.11. MVP Praha /třída šampionů/ Gajić Željko /SLO/ V2,Res.CAC, Res.CACIB
26.10. EUROPEAN DogSHOW / třída otevřená/ Redlicki Miroslaw V4
4.10. Klubová výstava KCHMPP Mladá Boleslav /třída vítězů/ Phdr. Simona Jemelková V1,CAC,Klubový vítěz
28.9. NVP Brno / třída otevřená/ Miroslav Václavík /CZ/

V1,CAC,NV,CAC ČMKU, BOB,

BIG - 4. místo

7.9.

Klubová výstava-SHIH-TZU klub ČR  Praha /třída otevřená/

Splněny podmínky pro udělení titulu " Klubový šampion"

Naďa Klírová / ČR V2,Res.CAC
31.8.

MVP Mladá Boleslav /tř. otevřená/

Splněny podmínky pro udělení titulu " Český šampion"

Chwalibóg Elzbieta, PL
V1,CAC,Res.CACIB
21.8.2014             "Slovenský šampion krásy"    
17.8.

MVP Bratislava / třída otevřená/

Splněny podmínky pro udělení titulu " Slovenský šampion krásy"

T. Havelka/SK/ V1,CAC,CACIB,BOB
16.8. MVP Bratislava / třída otevřená/ Guniš/SK/ V2,Res.CAC
27.7. Krajská výstava psů - Brno - Žebětín - /tř. otevřená/ Jílková Zdenka / ĆR / V1, VT
22.6. Intercanis Brno /třída otevřená/ Zhuk Anatolij V2, Res. CAC
8.6. Krajská výstava - Lanškroun /třída otevřená/ P. Řehánek V1, VT
17.5. Krajská výstava - Hradec Králové /třída otevřená/ Z. Kliment /CZ/ V2
19.4. KCHMPP- Oblastní výstava Dětřichov /otevřená/ A. Mudra V1, VT, KV, Vítěz Dětřichova
16.3. Klubová výstava-SHIH-TZU klub ČR  Praha /třída otevřená/ Karel Hořák V2, Res. CAC
23.2. DUO - CACIB Brno /třída otevřená/ Kruczek Jakub /PL/  V3
22.2. DUO - CACIB Brno /třída otevřená/ Vanaken Jean Francois/B/  V2, Res. CAC

 

 

2013

       
1.12. SKV - HIH-TZU klubu ČR  Praha /mezitřída/ Hana Krejčová/ CZ V1,CAC
3.11. MVP Praha /mezitřída/ O. Dolejšová /ČR/ V1,CAC,Res.CACIB
29.9.

Klubová výstava  SHIH-TZU klubu ČR  Praha /mezitřída/

Rafal First / PL V1,CAC
8.9. NVP Brno /mezitřída/ Naďa Klírová / ČR V1,  CAC
18.8. MVP Bratislava /mezitřída/ ROGOWSKA ANNA, PL V1,CAC,Res.CACIB
17.8 MVP Bratislava /mezitřída/ VÍTKOVÁ VIERA, SK V1,CAC,CACIB,BOB
21.7. MVP Mladá Boleslav /mezitřída/ Božena Ovesná /CZ/ V1
30.6. MVP Brno /mezitřída/ Miroslav Václavík /CZ/ V1, CAC, Res.CACIB
9.6. Krajská výstava psů - Lanškroun / mezitřída/ Z. Kliment /CZ/ V1, VT

1.6.

 

Krajská výstava psů - Zlín /třída mladých/

Leoš Jančík /ČR/

Josef Němec ČR/

V1, VTM

BIS 3. místo

31.5.

NVP - SENEC / mezitřída/

 

Javorčík Vladimír, SK

 

V1, CAC

 

11.5.

Klubová výstava  Paskov

SHIH-TZU klub Evropa /mezitřída/

Javorčík Vladimír, SK V1, CAC
27.4..

KCHMPP- Oblastní výstava Dětřichov /mezitřída/

Z. Kliment /CZ/ V1,VT,OV
31.3.

MVP České Budějovice /mezitřída/

Jílková Zdenka / ĆR / V2, Res.CAC
24.3.

 

Klubová výstava  SHIH-TZU klub ČR  Praha /mezitřída/

A. Mudra /CZ/  V3
24.2.

DUO CACIB Nitra / třída mladých/

Jílková Zdenka / ĆR / V1, CAJC
23.2.

DUO CACIB Nitra  / třída mladých/

Guniš Miroslav, SK V2

26.1.

 

MVP Trenčín  / třída mladých/

 

 

R. Kanás / SK/

 

 

V2

 

6.1.

 

Hanácká národní výstava / třída mladých/

 

R. Kanás / SK/

 

V1, CAJC

 

2012

   
4.11.

DOUBLE CACIB Praha - /třída mladých/

Vítková Viera, SK V1,CAJC,BOJ
3.11.

DOUBLE CACIB Praha - /třída mladých/

Javorčík Vladimír, SK V1,CAJC,BOJ
13.10.

Klubová výstava   Shih-tzu klub Evropa  Paskov  /třída mladých/

Gabriela Ridarčíková /SK/   V4
30.9.

NVP Brno - /třída mladých/

Guniš Miroslav, SK V3
23.9.

Klubová výstava KCHMPP Mladá Boleslav /třída mladých/

Řehánek P. V
16.9.

Klubová výstava  SHIH-TZU klub ČR  Praha - /třída mladých/

Monique Van Brempt /Belgie/ VD
26.8.

MVP Mladá Boleslav - /třída dorostu/

A Košťálová

Iuza Beradze

VN1

BIS 3.místo

11.8.

Krajská výstava psů - Kladno - /třída dorostu/

O. Dolejšová

Hořák K.

VN1

Bis 1.místo

21.7.

Krajská výstava psů - Brno - Žebětín - /třída dorostu/

Jílková Zdenka / ĆR /

Vondrouš O.

VN1

BIS 3.místo

15.7

NVP Mladá Boleslav - /třída dorostu/

Konderla Zofija /PL/

O.Dolejšová

VN1, Best Puppy

BIS 1.místo

24.6.

MVP Intercanis Brno - n/třída dorostu/

Leoš Jančík /ČR/ VN2
16.6.

Krajská výstava psů - Hradec Králové - /třída dorostu/

Jaroslava Ovesná, CSc. /ČR/

P.Řehánek

VN1

BIS 1.místo

10.6.

5. ročník ZEMSKÉ KORUNY - Lanškroun  - /třída dorostu/

Miroslav Václavík /ČR/

VN1

BIS 1. místo

13.5.

Klubová výstava  Paskov  -   SHIH-TZU klub Evropa - /třída štěňat/

Phdr. Simona Jemelková

VN1

SUPER PUPPY

28.4

Krajská výstava  -  Dětřichov u Svitav  - /třída štěňat/

Phdr. Simona Jemelková

K. Hořák

VN1

BIS 1. místo

 

TOPlist